مظلومیت شیعه

هوالعلی
روحی فداک یا رسول الله ...
فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجراٌ عظیما
در این روزهای غربت شیعه و غائب بودن ولی معصوم و زمانه ی پر گناهی کفر با تمام قدرت سعی در ریشه کن نمودن اساس اسلام و به معنای بهتر تشیع را دارد.
روزی با توهین به امامانمان و امروزه با توهین به پیامبر عظیم الشأن ما ،عقل کل عالم حضرت محمد مصطفی (صلوات الله علیه وآله وسلم)که سابقه ی دیرینه دارد.
در طول تاریخ شیطان و جنود او با تخریب چهره ی معصومین ما سعی در پایین آوردن مقام و منزلت قدسی و الهی آنها در میان مردم و شکستن احترام و جایگاه معنوی آنان را داشته اند. در چنین شرایطی همیشه عده ای برای دفاع از حریم ولایت و مسلمین جان ها داده اند و خون ها ریخته اند و عده ای که در زمان های دیگر ادعاهایشان گوش فلک را کر کرده است همیشه در این عرصه ها ساکت و منفعل بوده اند.امروز هم به دلیل کم کاریهای اکثریت مسلمانان که اهل سنت را تشکیل می دهند و علمای آنها و بزرگانشان و ادعاهای پوچ و بی اساسشان دشمن به خود اجازه توهین توهین به پیامبر ما را داده است.کجایند آنهایی که فقط ریختن خون شیعه را وسیله ی قرب الی الله می دانند ؟کجایند آنهایی که با سران کفر سر سفره ی شراب می نشینند و بعد ادعای مسلمانی دارند؟وقتی حرمت بزرگی شکسته می شود می شود به راحتی به او نقص وارد کرد .ایادی استکبار هم همین را می خواهند.آقایان الازهر!مفتی به اصطلاح اعظم ! شیخ ! فضلا و دانشمندان الان کجا هستید؟زمانی که با امریکا و یهود دست دوستی می دهید و می گویید و می خندید و می رقصید الان چرا لال شده اید؟لااقل سر ادعاهایتان بمانید شیعه که همیشه سپر بلای معصومین خود بوده است و خواهد بود... بله که لال می شوید کسی که ولایت ندارد همیشه نقص دارد کسی که ولایت ندارد قطعا در راه شیطان است و کسی که ولایت علی و اولاد او در رگ و پوست و گوشت و خون او نیست پیغمبر هم ندارد.مفتی وهابی و علمای اهل سنت کی می خواهند بفهمند دشمن اصلی ما یهود است چرا در راه مبارزه با اسراییل قدمی برنمی دارید؟ وقتی کسی وام دار آمریکا و صهیونیسم جهانی باشد نباید هم بتواند علیه استکبار جهانی جهاد کند؟؟؟

/ 5 نظر / 10 بازدید
محمد مسرور

[گل] شهادت متاعی است که جان می طلبد واحرار را از اغیار جدا می کند

بهزاد

سلام . ولادت با سعادت ستاره ی دهم عالم امکان؛ امام علی النقی الهادی (علیه السلام)؛ بر تمام عاشقان اهل بیت مبارک باد . جانم فدای امام هادی (ع)

sahebdelan313

داستان ،داستان عشق است... داستان قرباني شدن...داستان رمز و رازهاي ،عشق و ظهر و ظهور... افتاده ام در سلسله مراتب عاشقي.... بعد صد سال اگر از سر قبرم گذرد من كفن پاره كنم ، زندگي از سر گيرم سلام ، عنوانش :سلسله مراتب عاشقي......... من هنوز خودم رو تو اين سلسله پيدا نكردم... اگه تونستيد... " التماس دعاي فرج "

مسعود

السلام عليك يا رقيه بنت الحسين(ع) با عرض سلام و ادب و احترام محضر مقدس و نوراني حضرت بقيه الله العظم(عج) روحي و ارواح العالمين لتراب مقدمه الفداء ضمن عرض قبولي عزاداري شما سوگواران سيد الشهداء در دهه اول محرم الحرام و آرزوي صحت و سلامتي تكيه بيت الرقيه(س) سبزوار كه از سال 82 مراسمات خود را به علت دارا نبودن مكاني مشخص در اقصا نقاط شهر برگزار مي كرد و با جمعيت كثيري از عزاداران روبرو مي شد با لطف خداوند ، عنايت حضرت سيدالشهداء و همت جوانان و خيرين شهرمون مكاني در حدود 600 متر خريداري شده است. مبلغي از اين پول توسط جوانان و عزاداران سيد الشهداء پرداخت شد اما مبلغ هنگفتي از اين پول همچنان پرداخت نشده است. اميد است با عنايت صاحب تكيه، زهراي سه ساله حسين(ع) اين مكان تا فاطميه تكميل و مورد استفاده عزاداران قرار گيرد . از كليه شما عزاداران حسيني و خيرين عزيزي كه دوست دارين نامي از شما در صف خريداران اين زمين حتي به مبلغ 1 ريال ثبت شود با مدير وبلاگ اين سايت از طريق Email و يا در قسمت نظرات با ما در ميان بگذاريد تا اطلاعات كافي در اختيار شما گيرد. اميد است با كمك شما رهروان حسيني تكيه اي در خور شأن بي بي رقيه(