مادری که لایق پرستش است...

                                             بسم الحیدر
زهرا نشان داد که برای دفاع از علی تا کجا باید پیش رفت.خانمی که ناموس خداست،دختری که دردانه ی پیغمبر است از بچه ی داخل شکمش گذشت و اورا فدای حیدر کرد.
پس معلوم شد برای دفاع از ولایت چه کارهایی باید کرد.زهرا خیلی چیزها را مشخص کرد.
تاریخ شاهد ای ماجراست...
ما در این دنیا معلم سیر و سلوکی نداریم و فقط باید منتظر رحمت اهل بیت باشیم تا شاید فرجی شود.یعنی باید سعس کنیم تا انجایی که می شود همانند انها شویم،بوی زندگیمان بوی اهل بیت را بدهد.(البته این برای ما زیاد است همین که زندگیمان بوی نوکرای اهل بیت را بدهد برایمان کافیست).
خیلی ها ادعا می کنند که می خواهند همانند زهرا رفتار کنند.وزندگیشان بوی ایشان را بدهد.خوب ما قسمت کوچکی از زندگی ایشان را توصیف کردیم.دیگر جای هیچ بحثی باقی نمی ماند.هرکس به زهرا ایمان دارد و ایشان را مادر خود می داند باید برای دفاع از علی کم نگذارد و حب نسبت به دوست علی و بغض نسبت به دشمن علی در دلش باشد.وهمواره همراهش باشد.
که تو دنیای امروز خیلی بحث ها پیش می اید که به مظلومیت علی یقین پیدا می کنیم.مثلا همین که میگن بعد از صلوات یا علی نگید چون بدعت بوجود می اید ویا اینکه اگر چند بار علی بگی،یا بلند بشی و بشینی یاعلی بگی ناراحت میشن و میگن نگید خوب نیست.
درسته علی باید تنها باشد،باید مظلوم باشد ولی ما انقدر علی میگیم تا جون مونو بگیرن...
خط بین خوبی و بدی با علی مشخص می شود.یعنی میزان،امیرالمونین است.هرکس نسبت به میزان حبی که به علی دارد دیندار است...
روایت از پیغمبر است:که هرکس علی را دوست دارد و حب او را دارد مدیون شیر مارش هست.(نقل از ابن عباس)
یه رازی هست که می خواید بدونید کسی واقعا دیندار است یا نه پیش او بدون مقدمه چند بار نام امیرالمونین را ببرید(علی علی علی علی ...)
اگر خوشحال شد و سینه اش را سپر کرد مطمئن باشید که دیندار است و خدا از او راضی است.ولی اگر ناراحت شد و تو خودش رفت و استغفر الله گفت بدانید از محبت حضرت زهرا بویی نبرده است.و باید برایش استغفار کنیم.
مادر خیلی خوب علی را شناخت حتی وقتی هم که در بستر بود به خوبی عبادت می کرد و راز و نیازش شکسته نشد.
نام علی همانند لا اله الا الله می باشد یعنی وقتی علی می گویی لب تکان نمیخورد فاطمه هم تمام مدت لبش تکان نمی خورد و فقط میگفت علی...
ایشان نام ها و لقب های بسیاری دارندازجمله: محدثه،فاطمه،زهرا،صدیقه،شریفه،نجیبه،مرضیه،مظلومه...
ولی یک نام وجود دارد که به من ارامش می دهد ان هم طاهره است و این نام به این معناست که نه تنها خودش طاهر است بلکه مرا هم تطهیر می کند.کسانی می گویند نام فاطمه را ناپاک مبر من نام فاطمه را می برم که پاکم سازد.
زنان شهیده و زنانی که در جبهه ها همراه و یار امام بودند نشان دادند که می شود راه فاطمه را ادامه داد و همگی انها به مادر هردو عالم اقتدا کردند.
پس می شود...
هرکس هرکه را دوست داشته باشد سرنوشتی شبیه او خواهد داشت.
مادر با تمام وجود می گویم دوستت دارم...
                                                                                  شهادت مبارک

/ 13 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نگاه منتظر

مظلومی ما به دهر حک خواهد خورد با آتش عشق دل محک خواهد خورد آنکس که به روی فاطمه سیلی زد از مهدی موعود کتک خواهد خورد سلام بزرگوار ممنون از حضورتون و دعوتتون مطلب خوبی بود.ممنون نگاه منتظر، منتظر نگاه و حضور شماست. اللهم عجل لولیک الفرج

خادم شهدا

___████__████_███ __███____████__███ __███_███___██__██ __███__███████___███ ___███_████████_████ ███_██_███████__████ _███_____████__████ __██████_____█████ ___███████__█████ ______████ _██ ______________██ _______________█ _████_________█ __█████_______█ ___████________█ ____█████______█ _________█______█ _____███_█_█__█ ____█████__█_█ ___██████___█_____█████ ____████____█___███_█████ _____██____█__██____██████ ______█___█_██_______████ _________███__________██ _________██____________█ _________█ ________█ ________█ سلام ایام فاطمیه تسلیت. ممنون از متن زیباتون. یازهرا(س)

سنگ صبور

الهم صل علی فاطمة و بیها و بعلها و بنیها

تخریبچی مجازی 92

سلام دیدی زده بالای دری پرچم زهرا بی اذن مشو وارد بزم غم زهرا ایام، تعلق به گل یاس گرفته افراشته بنگر همه جا پرچم زهرا بر سینه ی زخمی و شکسته پی تسکین جز اشک محبان نبود مرهم زهرا پیدا نکند لولو و مرجان بهشتی هرکس نشود غرق مگر در یم زهرا خواهی عرق شرم نریزی به قیامت درنوکری اینجا مگذاری کم زهرا کافی است به سنی و مسیحی چو یهودی از چادر خاکی بخورد یک دم زهرا ای رشته ای از چادر بی بی مددی کن گردیم چو سلمان شما محرم زهرا بردار زبانم ببرید و بنویسید تو میثم تماری و من میثم زهرا سروده محسن افشار منبع:افسران اللهم عجل لولیک الفرج[گل]

mohammad

سلام ممنون که سر زدین بازهم سر بزنید

محمد

سلام ممنون که سر زدین بازهم سر بزنید

مهدی1

سلام ان بعض الظن اثم گفتم اگر در ارادت بنده شک داری به مناظراتی که بنده با آقای ابراهیمی داشتم و در وبلاگم موجود است مراجعه کن تا بفهمی من چه طرز فکری دارم ایشان کسی بودند که دیگران ایشان را وهابی می دانند و من هم با ایشان مشکل داشتم و با ایشان مناظراتی داشتم شما لطفا نگران من نباشید استغفرالله نگفتم که من معاند محبین اهل بیت هستم شما چطور جرات میکنی به من این اتهام رو بزنی که ریشه محبین رو بزنم و...؟ از در و دیوار وبلاگ من مشخص نیست که چطور آدمی هستم؟ خدا را شکر که حب به اهل بیت را به خاطر کسی ندارم وگرنه از این حرفهای شما ... گفتم که حرف من این است که طبق فرمایشات معصوم ما می توانیم در حق شان ایشان هراندازه ای که بخواهیم متعالی فکر کنیم اما دون شان خالق یعنی نباید آنها را لایق خالقیت بدانیم و دم و دستگاهی برای آنها در کنار خداوند قرار دهیم آنها مبدا و مجرای فیض الهی هستند نه در کنار خداوند متاسفم برای شما که این قدر متعصبانه فکر می کنید و دیگران را از دم شمشیر می گذرانید فکر میکنید فقط خودتان درست می اندیشید و درست عمل میکنید و خداوند هم اعمال شما را قبول دارد آیا می دانید فرق غرور با عجب چیست ؟ .

مهدی

سلام مجدد برادر عزیز به نظرم اشتباه گرفته اید اما: شما به من فرمودین به جای اینکه راه بیفتم تو وبلاگ محبین اهل بیت و ریشه شان را از بیخ وبن بزنم و...بروم با وهابیان مناظره کنم و... اگر کسی به شما چنین حرفی را بزند که دشمن اهل بیت هستید وریشه محبان آنها را میزنید به شما برنمی خورد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من کدوم وبلاگ کدوم محب اهل بیت رفتم و این کار را کردم که شما می فرمائید ؟ این است که آدم ناراحت میشود خب بله احتمال میدهم که شما اشتباه گرفته بوده اید خب ماها که معصوم نیستیم ممکنه اشتباه کنیم ...اما من اون کسی که شما نوشته بودید نیستم حتی ارتباط با شما را هم من ابتدائا نیامده بودم وبلاگ شما بلکه این شما بودید که تشریف آورده بودید و من به رسم ادب خدمت رسیدم من که خودم راه نیفتادم برم ... با شما هم بحثی نداشتم گفتم هدف را گم نکنیم اهل بیت (ع) باب الله هستند و وجه الله نه خود خدا ماها باید از درب خدا به سوی خدا وارد شویم نه اینکه خود درب را هدف بدانیم اهل بیت (ع ) راه کمال هستند و ماها باید سعی کنیم خودمان را به این راه بکشانیم اما هدف عبودیت خداوند است شما یک چراغی را در نظر بگیرید در دل شبهای تاریکی و گمراهی اگر این چراغ

yadollahi

سلام... خدایا دل نزد تو است اگرچه دوری زبرم جویای توام اگر چه نپرسی خبرم خالی نشود خیالت از چشم ترم در قلب منی اگر چه جای دگرم موفق وسربلند باشی..

غریب غربت

سلام ميلاد حضرت کوثر روز مادر مبارک با ويژه نامه ي ولادت حضرت زهرا سلام الله عليها در خدمت ارادتمندان حضرت مادر هستيم در خلوت عباسيه لطفا از مطالب گذشته هم ديدن بفرماييد .