محفل شمع زینب(سلام الله علیها)
نويسندگان

هوالعلی
روحی فداک یا رسول الله ...
فضل الله المجاهدین علی القاعدین اجراٌ عظیما
در این روزهای غربت شیعه و غائب بودن ولی معصوم و زمانه ی پر گناهی کفر با تمام قدرت سعی در ریشه کن نمودن اساس اسلام و به معنای بهتر تشیع را دارد.
روزی با توهین به امامانمان و امروزه با توهین به پیامبر عظیم الشأن ما ،عقل کل عالم حضرت محمد مصطفی (صلوات الله علیه وآله وسلم)که سابقه ی دیرینه دارد.
در طول تاریخ شیطان و جنود او با تخریب چهره ی معصومین ما سعی در پایین آوردن مقام و منزلت قدسی و الهی آنها در میان مردم و شکستن احترام و جایگاه معنوی آنان را داشته اند. در چنین شرایطی همیشه عده ای برای دفاع از حریم ولایت و مسلمین جان ها داده اند و خون ها ریخته اند و عده ای که در زمان های دیگر ادعاهایشان گوش فلک را کر کرده است همیشه در این عرصه ها ساکت و منفعل بوده اند.امروز هم به دلیل کم کاریهای اکثریت مسلمانان که اهل سنت را تشکیل می دهند و علمای آنها و بزرگانشان و ادعاهای پوچ و بی اساسشان دشمن به خود اجازه توهین توهین به پیامبر ما را داده است.کجایند آنهایی که فقط ریختن خون شیعه را وسیله ی قرب الی الله می دانند ؟کجایند آنهایی که با سران کفر سر سفره ی شراب می نشینند و بعد ادعای مسلمانی دارند؟وقتی حرمت بزرگی شکسته می شود می شود به راحتی به او نقص وارد کرد .ایادی استکبار هم همین را می خواهند.آقایان الازهر!مفتی به اصطلاح اعظم ! شیخ ! فضلا و دانشمندان الان کجا هستید؟زمانی که با امریکا و یهود دست دوستی می دهید و می گویید و می خندید و می رقصید الان چرا لال شده اید؟لااقل سر ادعاهایتان بمانید شیعه که همیشه سپر بلای معصومین خود بوده است و خواهد بود... بله که لال می شوید کسی که ولایت ندارد همیشه نقص دارد کسی که ولایت ندارد قطعا در راه شیطان است و کسی که ولایت علی و اولاد او در رگ و پوست و گوشت و خون او نیست پیغمبر هم ندارد.مفتی وهابی و علمای اهل سنت کی می خواهند بفهمند دشمن اصلی ما یهود است چرا در راه مبارزه با اسراییل قدمی برنمی دارید؟ وقتی کسی وام دار آمریکا و صهیونیسم جهانی باشد نباید هم بتواند علیه استکبار جهانی جهاد کند؟؟؟

[ ۱۳٩۱/۸/٩ ] [ ۱:۱۸ ‎ب.ظ ] [ کلب الزینب ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ

صفحات اختصاصی
امکانات وب
...